HP Compaq 8200 Elite SFF-153779


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB70271-28

Výrobce : HP

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

HP Compaq 8200 Elite SFF-153779
Intel Core i3 2100 Sandy Bridge 3.10 GHz, 500 GB HDD, 4 GB DDR3, Intel HD Graphics 2000, Windows 7 Professional
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Základempočítače HP Compaq 8200 Elite je čtyřjádrový procesor Intel Core i3-2100. Tenběží na frekvenci 3.1 GHz a je vybaven vyrovnávací pamětí o velikosti 3 MB.Dodává se s 4 GB DDR3 paměti. Pro Vaše data a aplikace je určen Serial ATA disks kapacitou 500GB, jehož datové plotny dosahují rychlosti až 7200 otáčkami zaminutu. Jako optická mechanika byla použita DVD vypalovací mechanika umožňujícízápis na DVD+R/-R/+RW/-RW média spolu s obyčejnými CD médii, u které potěšípodpora technologie LightScribe pro popis vypálených médií.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i3 2100 Sandy Bridge 3.10 GHz
Operační paměť4 GB DDR3
Vnitřní úložiště500 GB HDD
Grafická kartaIntel HD Graphics 2000
Optická mechanikaDVD-RW
Síťové připojeníLAN
Rozhraní10x USB 2.0, 1x DisplayPort, 1x VGA, 1x COM
Operační systémWindows 7 Professional
ProvedeníSmall Form Factor
Barvačerná

Špičková počítačová technologie pro firemnísektor

Díky nejnovějším inovacím vkombinaci s technickou dokonalostí produktů HP a vylepšeným systém BIOS jsoupočítače řady HP Compaq 8200 Elite tou správnou volbou pro vaše podnikání dnesi v budoucnosti. Jsou vybaveny procesory Intel® anabízí hardwarová řešení pro vzdálenou správu, která umožňují dosáhnoutstabilní, bezpečné a spolehlivé IT infrastruktury. Počítače pro svou firmumůžete vybavit také samostatnou grafickou kartou či adaptérem pro práci sbezdrátovými sítěmi.  Počítače jsou dodávány se softwarem HP ProtectTools™Security Suite, který pomáhá zajistit ochranu počítače a zajišťuje, aby počítačnebyl snadným terčem uživatelů se zlými úmysly. HP ProtectTools™ je flexibilnířešení, které vám umožní implementovat pouze moduly, které splňují vašebezpečnostní požadavky.

 

Efektivní počítačové technologie šetrné k životnímu prostředí

Společnost HP navrhla tentoprodukt s materiály bez bromovaných zpomalovačů hoření (BFR) apolyvinylchloridu (PVC), takže jeho pořízení je ekologicky odpovědným krokem. Smodely ENERGY STAR® certifikovanými jako EPEAT® Gold dokážete snížit dopad naživotní prostředí a pomůžete snížit provozní náklady. Nastavení napájenípočítače lze snadno optimalizovat pomocí exkluzivní aplikace HP Power Assistant.Díky počítačům řady HP Elite získáte kontrolu nad možnostmi efektivní spotřebyenergie.

 

Stabilní a praktický design

Počítače řady HP Elite sedodávají v takovém provedení, aby zabíraly co nejméně pracovního prostoru azároveň splňovaly požadavky na výkon. Pro potřeby firem jsme z důvodupraktičnosti umístili konektory pro zvukový vstup a výstup a také porty USB napřední panel. Podle potřeby lze připojit dva externí monitory ke konektorům VGAa DisplayPort, díky čemuž budete moci pracovat produktivněji. Pokud budetepočítačovou infrastrukturu nasazovat v průběhu delšího časového období, jedobré vědět, že budete schopni využít stejné skříně i při upgradech počítačovéinfrastruktury. Můžete počítat minimálně s 15měsíční dostupností řady HP Compaq8200 Elite. Pro počítače je zajišťována podpora pomocí služeb HP Serviceszahrnující standardní záruky zaměřené na firemní použití. Se standardníomezenou zárukou HP získáte rychlou a flexibilní podporu pro včasné řešeníproblémů včetně servisu u zákazníka.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Dodavatel: TERASTORE.cz®, Nám. Fr. Křižíka 2840, 390 01 Tábor, GIGA CZ s.r.o., IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější produkty