VYPRODÁNO

HP Compaq 8200 Elite SFF-151370


Kód : PCB70270-28

Výrobce : HP

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 Počítač HP Compaq
Počítač HP Compaq

Intel Core i5-3470, 4GB R...


4390,-
 HP Compaq 8300
HP Compaq 8300

Intel Core i5-3470 (4×3.2...


4875,-
 HP Compaq 8200
HP Compaq 8200

HP Compaq 8200 Elite CMT;...


5860,-
Repasované počítače

Jiné produkty z kategorie

Repasované počítače


HP Compaq 8200 Elite SFF-151370
Intel Core i5 2400 Sandy Bridge 3.10 GHz, 250 GB HDD, 4 GB DDR3, Intel HD Graphics 2000, Windows 7 Professional
Typ produktu: Repasované

Počítače řady HP Compaq 8200Elite jsou spojením nejnovější počítačové technologie s designem HP aspecifickými programy a službami určenými pro firmy, včetně stabilních adlouhých životních cyklů a řešení zabezpečení a vzdálené správy. Výsledkem je výkonnářada firemních počítačů. Počítače HP Compaq 8200 Elite jsou určeny předevšímpro firemní sektor, nicméně jejich vlastnosti ocení i domácí uživatelé. Veliceoblíbené jsou tyto počítače i ve školních učebnách. Procesor i5 druhé generaceSandy Bridge zaručí společně s operační pamětí 4GB velice svižný výkon, pevný disk 250 GB je pak dostatečným uložištěm pro Vaše data.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 2400 Sandy Bridge 3.10 GHz
Operační paměť4 GB DDR3
Vnitřní úložiště250 GB HDD
Grafická kartaIntel HD Graphics 2000
Optická mechanikaDVD-RW
Síťové připojeníLAN
Rozhraní10x USB 2.0, 1x DisplayPort, 1x VGA, 1x COM
Operační systémWindows 7 Professional
ProvedeníSmall Form Factor
Barvačerná

Špičková počítačová technologie pro firemnísektor

Díky nejnovějším inovacím vkombinaci s technickou dokonalostí produktů HP a vylepšeným systém BIOS jsoupočítače řady HP Compaq 8200 Elite tou správnou volbou pro vaše podnikání dnesi v budoucnosti. Jsou vybaveny procesory Intel® Core™ vPro™ druhé generace anabízí hardwarová řešení pro vzdálenou správu, která umožňují dosáhnoutstabilní, bezpečné a spolehlivé IT infrastruktury. Počítače pro svou firmumůžete vybavit také samostatnou grafickou kartou či adaptérem pro práci sbezdrátovými sítěmi.  Počítače jsou dodávány se softwarem HP ProtectTools™Security Suite, který pomáhá zajistit ochranu počítače a zajišťuje, aby počítačnebyl snadným terčem uživatelů se zlými úmysly. HP ProtectTools™ je flexibilnířešení, které vám umožní implementovat pouze moduly, které splňují vašebezpečnostní požadavky.

 

Efektivní počítačové technologie šetrné k životnímu prostředí

Společnost HP navrhla tentoprodukt s materiály bez bromovaných zpomalovačů hoření (BFR) apolyvinylchloridu (PVC), takže jeho pořízení je ekologicky odpovědným krokem. Smodely ENERGY STAR® certifikovanými jako EPEAT® Gold dokážete snížit dopad naživotní prostředí a pomůžete snížit provozní náklady. Nastavení napájenípočítače lze snadno optimalizovat pomocí exkluzivní aplikace HP Power Assistant.Díky počítačům řady HP Elite získáte kontrolu nad možnostmi efektivní spotřebyenergie.

 

Stabilní a praktický design

Počítače řady HP Elite sedodávají v takovém provedení, aby zabíraly co nejméně pracovního prostoru azároveň splňovaly požadavky na výkon. Pro potřeby firem jsme z důvodupraktičnosti umístili konektory pro zvukový vstup a výstup a také porty USB napřední panel. Podle potřeby lze připojit dva externí monitory ke konektorům VGAa DisplayPort, díky čemuž budete moci pracovat produktivněji. Pokud budetepočítačovou infrastrukturu nasazovat v průběhu delšího časového období, jedobré vědět, že budete schopni využít stejné skříně i při upgradech počítačovéinfrastruktury. Můžete počítat minimálně s 15měsíční dostupností řady HP Compaq8200 Elite. Pro počítače je zajišťována podpora pomocí služeb HP Serviceszahrnující standardní záruky zaměřené na firemní použití. Se standardníomezenou zárukou HP získáte rychlou a flexibilní podporu pro včasné řešeníproblémů včetně servisu u zákazníka.


Záruka: 12 měsíců
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty