HP Compaq 6300 Pro MT-151223


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB69176-28

Výrobce : HP

Skladem : 5 ks

Dostupnost : Ano

 

HP Compaq 6300 Pro MT-151223
Intel Core i5 3470 Ivy Bridge 3.20 GHz, 500 GB HDD, 4 GB DDR3, Intel HD Graphics 2500, Windows 10 Professional
Typ produktu: Repasované

Profesionálně repasovaný počítačs vysokým výpočetním výkonem. HP Compaq Pro 6300 v provedení Microtowerpředstavuje výkonný počítač pro běžné využití, který nabízí bezpečnostní funkcea možnosti rozšíření, se kterými může vaše společnost dosáhnout obchodníchúspěchů. Řada počítačů Compaq Pro 6300 nabízí stabilní výkon pro firmy i prodomácí využití. Profesionálně navržená skříň nezabere místo a umožňuje snadnýpřístup k portům, zásuvkám a pozicím. Optické jednotky a porty USB 2.0 a 3.0 napřední a zadní straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci sdigitálními médii a rychlé přenosy dat

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 3470 Ivy Bridge 3.20 GHz
Operační paměť4 GB DDR3
Vnitřní úložiště500 GB HDD
Grafická kartaIntel HD Graphics 2500
Optická mechanikaDVD-RW
Síťové připojeníLAN
Rozhraní6x USB 2.0, 4x USB 3.x, 1x DisplayPort, 1x VGA, 1x COM
Operační systémWindows 10 Professional
ProvedeníMicro Tower
Barvačerná

 Technologická vylepšení

Počítač HP Compaq 6200 Pro bylnavržen, aby po celou dobu své životnosti poskytoval maximální výkon a abynabízel tu správnou sadu funkcí pro vaši firmu. Vylepšení systémové paměti SDRAMa technologie jednotek Serial ATA společně s nejnovějšími podnikovýmipočítačovými technologiemi od společnosti Intel podporují celou řadu funkcí,které vám pomohou k dosažení vynikajících pracovních výsledků. Integrovaná podpora dvousamostatných monitorů a volitelné bezdrátové síťové karty zvyšují produktivitua umožňují zvládnout více práce na jednom místě.

S modely ENERGY STAR®certifikovanými jako EPEAT® Gold dokážete snížit dopad na životní prostředí apomůžete snížit provozní náklady.

 

Navrženo pro firmy

Byl vyvinut, aby pomáhal zajistitstabilnější a přehlednější výpočetní prostředí, a to díky funkcím, jako jeIntel Stable Image Platform Program a minimálně 12měsíční dostupnost, kteráumožňuje efektivní plánování, zavádění a přechod. Nastavení napájení počítače lzesnadno optimalizovat pomocí exkluzivní aplikace HP Power Assistant. Pomocíovládacího panelu můžete řídit spotřebu energie.

 

Stabilita a možnosti správy

Systém HP BIOS umožňuje firmámmít přehled o svých osobních počítačích. Získáte technologii, která usnadníintegraci počítače do vaší firmy, umožní jeho sledování a poskytne možnostisprávy chlazení a napájení. Poskytuje diagnostické a servisníinformace, což výrazně usnadňuje provádění upgradů a sledování životního cyklu. Integrovaný bezpečnostní čipkompatibilní s rozhraním TPM 1.2, funkce zakázání portů USB a podnikovébezpečnostní zámky pro počítače HP zajišťují základní zabezpečení, na které semůžete spolehnout a které chrání váš hardware a data.


Záruka: 12 měsíců
Typ produktu: Repasované
Dodavatel: TERASTORE.cz®, Nám. Fr. Křižíka 2840, 390 01 Tábor, GIGA CZ s.r.o., IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější produkty