VYPRODÁNO

Apple MacBook Air 13"-175200


Kód : PCB78553-28

Výrobce : Apple

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro

Apple MacBook Pro Early-2...


20591,-
 Apple MacBook Air
Apple MacBook Air

13,3" LCD 1440 x 900, In...


22990,-
 Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro

15,4" LCD 1440 x 900, In...


20990,-
Repasované notebooky

Jiné produkty z kategorie

Repasované notebooky


Apple MacBook Air 13"-175200
13,3" LCD 1440 x 900, Intel Core i5 5250U Broadwell 1.60 GHz, 128 GB SSD, 4 GB DDR3L, Intel HD Graphics 6000, OS X Yosemite
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Notebooky společnosti Apple vždypatřili mezi luxusní zboží. Za top produkt mezi těmito luxusními notebooky lzepoté považovat notebooky Apple MacBook Air, které vynikají prvotřídním unibodydesignem, celohliníkovým provedením a stylem, který bude uživatele patřičněreprezentovat. Samozřejmostí je využití moderních procesorů Intel Core vkombinaci s moderními SSD pevnými disky bez pohyblivých částí. Zajímavá je téžintegrace rozhraní Thunderbolt, které je přímo stvořené k dalšímu rozšířenímožností využití notebooky Apple MacBook Air, a samozřejmě notebooku tétokategorie nemůže chybět ani rozhraní USB specifikace 3.0.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 5250U Broadwell 1.60 GHz
Operační paměť4 GB DDR3L
Vnitřní úložiště128 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics 6000
Displej13,3" LCD 1440 x 900 - Lesklý
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi, LAN
Rozhraní2x USB 3.x, 1x Thunderbolt
Výbavačtečka paměťových karet, podsvícená klávesnice, webkamera, bluetooth
Operační systémOS X Yosemite
Barvastříbná

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


Vyspělý notebook pro každodenní použití

Využití nejen procesorů IntelCore, ale i SSD pevných disků posunuje notebooky MacBook Air k vysokému výkonu,který u takto kompaktních notebooků rozhraně není běžným standardem. Stejně takje praktické využití hliníkového šasi vyrobeného z jediného kusu zajišťujícínejen prvotřídní design, ale i vysokou odolnost a spolehlivost. Nehrozí takproblémy s vrzáním jednotlivých dílů, nebo chyby v dílenském zpracování, kteréje tak jako tak téměř nemožné u produktů Apple nalézt. Praktické využitíergonomické klávesnice dále usnadní použití notebooku i za horších světelnýchpodmínek a snadné ovládání zajistí více dotykový trackpad s podporou ovládacíchgest.

 

Integrace moderních technologií

Zásadní novinkou u této řadynotebooků MacBook Air je integrace rozhraní Thunderbolt 2. Za pomoci tohotojediného konektoru je možné připojení celé řady dalších periferií s možnostívyužití vysoké datové propustnosti, která je až 12krát rychlejší než rozhraníFireWire 800 a 20krát než rozhraní USB 2.0. Dalším důležitým prvkem je využítiSSD pevných disků, které nejen že dosahují vyšší datové propustnosti přinižších latencích, ale jsou i odolnější a úspornější, než klasické pevné disky.

 

Praktické maličkosti

Mezi drobnosti, které často vevýčtu požadovaných vlastností chybí, ale u MacBooků Air je najdete patřínapříklad podsvícená klávesnice. Za zmínku stojí též výdrž na bateriovénapájení až 12 hodin u 13" verze, respektive hodin 9 u verze 11".Dotykový displej byste u Air notebooků hledali marně, ale samozřejmostí jetrackapad s podporou více dotyků a ovládání za pomocí gest.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty